Eşya Paketleme

Siverek Evden Eve Nakliyat, tüm mobilya ve beyaz eşyalarınız A’ dan Z’ ye hijyenik şekilde korunaklı ve hijyenik ambalajlama malzemeleriyle sarar. Eşyalarınızın nakliyesi sırasında hem temiz hemde hasarsız taşınması sağlanır. Uzman ekiplerimiz tarafından tüm beyaz eşya ve mobilyalarınız demonte edilir. Demontesi tamamlanan eşyalarınız özel ambalajlar ile sarılır. Taşındığınız yerde tüm beyaz eşya ve mobilyalarınızın montesi ve düzenlemesi yapılır.

Nakliye sektörüne girerken, ev taşıma ve ofis taşıma sektöründe eksik konuları inceleyerek çıktık. İnsanların beklediği sorunsuz ve hijyenik taşımayı size sunabilmek için taşıma sektörüne tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı hedefliyoruz. Şehir içi ve şehirler arası ev taşımalarınız da tüm eşyalarınız aynı hassasiyette taşınır. Mesafeye bakılmaz taşınan her eşya en iyi şekilde sarılır ve paketlenir. Her zaman eşyalarınız sarılmadan araca indirilmez.

Yataklar, Baza ve Yatak Başları Ev taşımalarınızda yatak odanızda bulunan yataklarınız demonte edilir. Yataklarınız hijyenik tek kullanımlık hijyenik streç ambalajlar ile sarılır. Yatak başı ve yanları pıt pıt ambalaj ile sarılır. İkinci evinizde yatak başı ve yanları monte edilerek yatağınız yerine yerleştirilir. Gardırop, Komidin, Şifonyer Ambalaj gardırop içindeki ütülü kıyafetler portatif gardırobunuza kırışmadan konur. Ütüsüz kıyafetler ise türüne göre koli ve poşetlere yerleştirilir. Boşalan gardırop uzman marangozlar tarafında demonte edilir ve ambalajlanır. Yeni yerinde monte ve dizayn edilir. gardırop dalında uzman marangozlar tarafından sökülür ve takılır.

Yemek masası, sandelyeler, vitrin, konsol, yemek masası, vitrin ve yaşam ünitesi profesyonel ekibimiz tarafından sökülür. Korunaklı ambalajlama malzemeleriyle sarılır. İkinci yerde ise monte ve demonte edilir. Sandalyeleriniz boyutlarına göre tek tek veya ikili olarak sarılarak ambalajlanır.

Koltuk takımları ve koltuk takımlarınızın yanları sökülür ve küçülmesi sağlanır. Özel paketleme sistemiyle paketlemesi yapılır. Taşınacağınız yerde koltuk takımlarınızın yanları takılarak istediğiniz yere bırakılır.

Portmanto, Banyo Dolabı, Mutfak Dolabı Portmanto, banyo dolabı ve mutfak dolabı önce demonte hale getirilir. Sonra hijyenik şekilde sarılması yapılır. İkinci adreste montesi yapılarak yerlerine bırakılması sağlanır. Çalışma Masası ve Ofis Büro Dolapları Ev ve iş yerlerinizde bulunan çalışma masalarınız ve ofis dolaplarınız uzman ekibimiz tarafından demonte edilir. Düzenli ve kurallı şekilde sarılması sağlanır. Taşınacağınız yerde kurulumu ve dizaynı yapılır.

Boztepe Evden Eve Nakliyat her zaman en üst kalite hizmeti sağlar.

Whatsapp Destek
Whatsapp Destek
Boztepe Nakliyat Destek
Boztepe Asansörlü Evden Eve Nakliyat hizmeti hakkında bilgi almak için Whatsapp Destek tıklayınız.
0546 729 29 85 ARA