Siverek Şehiriçi Evden Eve Nakliyat

Siverek şehir içi taşıma alanında tecrübeli firmamız karşılıklı güven esas olmak koşulu ile bu alandaki titiz ve prensipli çalışmalarıyla Siverek’ te önde gelen nakliye firmaları arasındadır. Nakliyat sektörünü yakından takip edip, çalışmalarımıza destek verecek farklı ürünleri daimi olarak firma envanterimize ekleme uğraşındayız. Çok nitelikli ambalajlama malzemesi, kopmayan açılmayan bant, asansörlü nakliye gibi teknolojinin de gerisinde kalmayarak bu araç ve ürünleri kullanmaktayız.

Şehir içi taşıma denince aklınıza yalnızca bir kaç taşıyıcı eleman ve bir kamyon gelmemeli. Evden eve taşımacılık denince akla planlı çalışma sistemi olan profesyonel kadrosu olan, daha hızlı ve daha uzman bir biçimde taşınma şekli olarak düşünmelisiniz.

Siverek’te şehir içi taşımacılık lazım olduğunda akla gelen Boztepe Nakliyat, işine hakim, dürüst ve doğruluk esası üzerine yapmaya çalışır. Eski zamanlardaki gibi herkes eşyasını taşıyamamaktadır. Eskiden herkes giriş kattan giriş kata taşınmaktaydı. Aynı durum söz konusu değildir. Artık yıl 2020, çok katlı evler, dar merdivenli yapılar, sokak ve caddelerin çok yoğun olduğu merkezler haline dönüşmesi gibi durumlar evden eve taşıma diye kocaman bir sektörü de yanı sıra getirmiştir.

Müşteri memnuniyetini temele alarak oluşturmuş olduğumuz politikamız; nitelikli hizmet anlayışını da eksiksiz ve güvenilir şekilde yerine getirmeyi amaç edindik. Şehir içi taşımacılık öncesinde firmamızın uzman ekipleri taşınacak eşyalarınızı ve evi inceledikten sonra taşımacılık ile alakalı bir rapor hazırlar. Bu rapor ile verilecek fiyat teklifi hesaplanır. Taşınma sırasında yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verilir. Eşyalarınız, taşıma günü ambalajlanır. Paketleme ne kadar iyi malzemeyle yapılır ve ne kadar iyi paketleme yapılırsa eşyalarınızda bir o kadar güvenli taşınır. Biz buna çok değer vererek paketleme ve ambalajlama konusunda büyük özveri ile çalışıyoruz.